پرش به محتوا
روش فر کردن مو

هر آنچه در مورد موهای وز دار باید بدانید
چه عواملی باعث وز شدن مو می شود؟

موهای وز شده ممکن است برای هرکسی اتفاق بیفتد. فرقی نمی کند موهای صاف داشته باشید ، موهای فرفری یا چیزهایی در این بین. موخوره در اثر کمبود رطوبت ، موهای شسته نشده و یا عناصر محیطی مانند رطوبت ایجاد می شود.

آب گرم همچنین می تواند به مو آسیب برساند و باعث وز شدن مو شود. اگرچه دوش های گرم و طولانی ممکن است احساس خوبی داشته باشند ، اما هر چه آب به مو نفوذ کند ، روغن های طبیعی را که به تقویت درخشندگی کمک می کنند بیشتر می کند. شامپوی بیش از حد موها می تواند باعث ایجاد وز و وز نیز شود. علاوه بر این ، پس مانده های باقی مانده از محصولات مو می تواند موها را سنگین کند ، که باعث می شود آنها لنگ و کسل کننده به نظر برسند.

استفاده بیش از حد از محصولات حالت دهنده گرما نیز می تواند مقصر پشت موهای وز شود. شناخته شده است که فرها ، اتو های تخت و سشوارها باعث ایجاد خرابی در پارچه ها می شوند. اگر مدل دهی حرارتی بخشی از برنامه روزمره شماست ، بهتر است از محصولات محافظ گرما استفاده کنید تا موهای صاف و براق آن سالم بماند. گرمای مداوم می تواند موها را خشک کرده و باعث آسیب دیدگی آن شود. آنچه در آخر با آن روبرو خواهید شد ، تقسیم و موهایی است که به هم ریخته یا رام شده است. خوشبختانه با مراقبت مناسب از مو می توانید برای همیشه با موهای وز شده خداحافظی کنید.
موهای وز شده چگونه به نظر می رسند؟

کلماتی که برای توصیف موهای وز استفاده می شود عبارتند از: خشک ، آسیب دیده ، سفت ، کاه مانند و خشن. دقیقاً از نوع صفتی که می خواهید برای توصیف یال شما استفاده شود ، نیست. در حالی که دلایل خاصی مانند آب و هوا از دست ما خارج است ، روش های دیگری نیز برای کنترل موخوره وجود دارد. با استفاده از محصولات مراقبت از مو مناسب ، می توانید از ظاهر پریشان به ظرافت تبدیل شوید.

موهای فرفری

4 دیدگاه دربارهٔ «فر کردن مو»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image