پرش به محتوا
چگونگی آرایش چشم

5 ترفند آرایش چشم که در واقع سالها از صورت شما می گیرد
کورتنی هیگز

شناسایی فرم چشمی شما و به کارگیری تکنیک های آرایش مکمل آن ممکن است تنها چیزی باشد که بین شما و برنامه آرایش A1 قرار دارد. در حقیقت ، هنرمندان آرایش موافقند که آرایش ناخوشایند چشم که تفاوت های ظریف در شکل چشم شما را در نظر نگیرد ، در واقع می تواند بر روی چشمان شما سنگینی کند و باعث پیری زودرس شما شود. به همان روشی که شکل صورت در هنگام تلاش برای فهمیدن همه چیز از بهترین مدل های مو گرفته تا چاپلوس ترین شکل ابرو ، به کار می رود ، شکل چشم در مورد تصمیم گیری در مورد اینکه چه نوع آرایش چشم بهتر به نظر می رسد ، پیامدهای مشابهی دارد.

برای کمک به درک این معما ، ما با مای کوینه ، یک هنرمند گریم مشهور که چهره مشتری های متنوعی مانند تسا تامپسون ، جما چان ، اما استون ، کاترین لنگفورد و بسیاری دیگر را نقاشی کرده است ، تماس گرفتیم. او با انواع مختلفی از اشکال چشم کار کرده است ، حتی ما می دانستیم که در طول زندگی حرفه ای خود وجود دارد ، بنابراین ما می دانستیم که او می تواند بهترین منبع برای کمک به ما باشد تا بفهمیم چگونه برای همه آرایش چشم ایجاد می کنیم.

پیش از آن ، کوین بهترین توصیه خود را برای دستیابی به آرایش چشم تازه و جوان برای هر فرم چشم ارائه می دهد. در مورد نکات حرفه ای وی بیشتر بخوانید.

1 دیدگاه دربارهٔ «آرایش چشم»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image