پرش به محتوا
انواع زیبایی بینی

زیبایی بینی
جراحی های زیبایی بینی از جمله متداول ترین روش های زیبایی در جهان است. از آنجا که در قسمت میانی صورت قرار دارد ، بدن است که بیشتر در زیبایی و بیان صورت تأثیر می گذارد. بنابراین ، جراحی بینی که به خوبی انجام شده است ، از نظر بهداشتی و زیبایی ، طبیعی و زیبا به نظر می رسد.
هدف اصلی در جراحی زیبایی بینی ، ایجاد بینی مناسب برای تناسب صورت است. اصلاح نوک بینی ، ریشه ، کمربند یا ساختار سوراخ ، در صورت وجود ، پریشانی نفس ، در صورت وجود ، نیز برطرف می شود.
جراحی های زیبایی بینی باید به صورت جداگانه برنامه ریزی شود. به دیگران فرم مشابهی داده می شود اشتباه است. صد کلی است. مهمترین نکته ای که در جراحی های بینی باید مورد توجه قرار گیرد ، حل مشکلات ظاهری طبیعی و حس عملکردی است.
در زیبایی بینی؛ ساختار کمربند بینی یا نوک بینی می تواند تغییر کند ، بینی را می توان کم یا بزرگ کرد ، سوراخ های بینی را به دلخواه ساخت. زاویه بین ریشه بینی و پیشانی یا بین نوک بینی و لب را می توان تغییر داد. علاوه بر این ، به از بین بردن مشکلاتی مانند پولیپ، سینوزیت ، گوشت بینی و سپتوم سپتوم که باعث مشکلات تنفسی می شود ، کمک می کند.

زیبایی بینی
چند نوع روش زیبایی بینی وجود دارد؟
جراحی زیبایی بینی به دو روش مختلف می تواند انجام شود: جراحی زیبایی بینی باز و جراحی زیبایی بینی بسته.
در روش جراحی زیبایی بینی باز ، یک برش کوچک بین سوراخ های بینی ایجاد می شود. پس از ایجاد برش ، پس از برداشتن پوست بینی جراحی انجام می شود تا اسکلت بینی قابل مشاهده باشد.
در یک روش جراحی زیبایی بینی بسته ، عملیاتی است که مستقیماً از سوراخ های بینی وارد می شود. این دو تکنیک بسیار متفاوت از یکدیگر هستند و باید توسط پزشکان باتجربه انجام شود.

در روش جراحی زیبایی بینی بسته شده، برش ها از طریق بینی ایجاد می شود و هیچ برشی در نوک بینی وجود ندارد. روش بسته بیشتر برای اصلاح مشکلات بینی و نوک انجام می شود.
جراحی زیبایی بینی بسته از نظر فنی کاملاً دشوار است. بنابراین ، جراح باید تسلط کافی بر اطلاعات آناتومیکی داشته باشد. در این روش ، غضروف های انتهای بینی کمتر آسیب دیده ، ورم و تورم به سرعت از بین می روند ، عدم تقارن کمتر دیده می شود.
دلیل ترجیح جراحی زیبایی بینی بیشتر نسبت به جراحی زیبایی بینی بسته اغلب اصلاح تصحیح بینی و انحراف بیش از حد تیغه بینی است. این در مقایسه با جراحی زیبایی بینی ساده تر است. زیرا پوست نوک بینی برداشته می شود و در حالی که غضروف قابل مشاهده است جراحی انجام می شود.

آیا سن زیبایی برای داشتن زیبایی بینی وجود دارد؟
برای انجام عمل زیبایی بینی ، محدودیت سنی برای دختران 18 سال و برای پسران 19 سال است. اما اگر بیمار در تنفس مشکلی داشته باشد ، ممکن است این سن زودتر ترسیم شود
آماده سازی قبل از جراحی در زیبایی بینی چیست؟
افرادی که زیبایی بینی دارند باید حداقل 1 ماه قبل با پزشک خود در مورد شکل و روش موافقت کنند.
آنها نباید ویتامین ها ، آسپرین ، قرص های گیاهی ، چای سبز ، نوشیدنی انرژی زا مصرف کنند ، 1 ماه پس از درک در فرم و روش ، از نظر علمی این محصولات باعث افزایش کبودی و تورم شده اند.
از سیگار و الکل نباید تا روز جراحی استفاده شود. در روز عمل ، فرد نباید به بیماری مانند آنفلوانزا ، سرماخوردگی و سرماخوردگی مبتلا شود
روند عمل در زیبایی بینی چگونه پیش می رود؟
جراحی بینی با بیهوشی عمومی انجام می شود و بسته به عمل تقریباً 1.5-2 ساعت طول می کشد. پس از عمل درد وجود ندارد ، در روز اول بعد از عمل ، سرماخوردگی به صورت زده می شود. بیمار 1 شب در بیمارستان می ماند و روز بعد به خانه برمی گردد.
فرآیند بعد از عمل در زیبایی بینی چیست؟
ادم (تورم) و کبودی ممکن است 2-3 روز پس از عمل ایجاد شود ، اما این وضعیت به تدریج کاهش می یابد.
به طور متوسط ​​5-7 روز پس از جراحی زیبایی بینی ، آتل های پلاستیکی و نوارهای بینی برداشته می شود ، بیمار می تواند به راحتی به زندگی عادی خود برگردد.
سفر هوایی را می توان در آخر هفته اول و دوم انجام داد. پیاده روی کوتاه مدت پس از 1 هفته انجام می شود. دویدن را می توان پس از 2 هفته انجام داد. ورزش را می توان پس از 3 هفته انجام داد و دوز دارو به تدریج افزایش می یابد و ورزش های سنگین و ورزش با وزنه بعد از 2 ماه امکان پذیر است

7 دیدگاه دربارهٔ «زیبایی بینی»

  1. من دماغم انحراف داره و تنفسی کمی مشکل دارم ..پولم کمه عمل کنم …فعلا باید بمونم …وگرنه جراحی زیبایی چرا که نه

  2. مریم زابلی زاده

    بنظر من عمل زیبایی بینی خیلی تاثیر داره،من دوست دارم عوض بشم،ولی متاسفانه موقعیت مالی خوبی فعلا ندارم

  3. به نظر من ادم برای زیباتر دیده شدن میتونه هرتلاشی بکنه حتی اکر عمل زیبایی بینی باشه که در زیبایی صورت تاثیر بسیار زیادی دارد
    و من بسیار موافق عمل زیبایی هستم اما با نظر دکتر متخصص و در صورت نیاز

  4. به نظر من ادم برای زیباتر دیده شدن میتونه هرتلاشی بکنه حتی اکر عمل زیبایی بینی باشه که در زیبایی صورت تاثیر بسیار زیادی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image